Є ще місця в Україні, де немає Інтернету. 5 год. 20 хв. від Рівного, і ви в селі Кухче Зарічненського району Рівненської області. Мальовниче місце, старі дерев"яні будинки, сосни, люди на конях... Самі кухчани кажуть, що живуть у глуші, але та глуш така приємна, релаксуюча і гармонійна. Усе там відпочиває. Голова - від міського шуму і гаму, очі - від сірості, душа - від вибору. І такі щасливі діти, як Марічка, живуть у селі...
Програма мого візиту у Кухче включала два основні пункти: зустріч із сільським голова і спілкування з молоддю села. Сільський голова Петро Харковець радо прийняв у своїй хаті, адже заїхати і виїхати із села в той же день не можливо, довелось шукати нічліг.
Досі дивуюся як швидко у селі поширюється інформація... Досить було зайти у школу, як всі уже знали хто я, коли і для чого приїхала. Дружина голови села - пані Галина - вчитель, провела екскурсію школою, організувала зустрічі зі старшокласниками. Шкода, що переважна більшість молодих людей їдуть із села, не маючи там перспектив для розвитку. У 2007 році в селі був створений Молодіжний центр. Пропрацюваши більше року, на жаль, зараз він не виконує тих функцій, які мав би. От і для мене є робота ))) А хочете допомогти - долучайтесь!!!
Для довідки (із wikipedia):
Кухче́ — село у Зарічненському районі Рівненської області, центр сільської ради, лежить на березі річки Веселухи, за 37 км від районного центру. Населення станом на 1 січня 2007 року становить 800 осіб. Сільраді підпорядковані села Новосілля та Радове.
Є школа І-ІІІ ступенів, сільський клуб, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку.
Перша згадка про село датована 1561 роком, тоді там було лише одне дворище. Під час Першої світової війни село було спалене, вціліла лише одна хата.
Перша згадка про село датована 1561 роком, тоді там було лише одне дворище. Під час Першої світової війни село було спалене, вціліла лише одна хата.
В роки німецько-радянської війни 90 жителів воювали в партизанських загонах та лавах Червоної Армії. 25 чоловік відзначені урядовими нагородами. Уродженець села Анатолій Порфирович Харковець посмертно удостоєний звання Героя Радянського Союзу. 55 жителів села загинули на фронтах та в партизанській боротьбі. На їх честь встановлено обеліск.
А комп"ютери у Кухчому в школі є ? Ми б радо запросили їх на тренінг щодо "Шляху до успіху", навіть, якщо він буде не на Рівненщині.
ВідповістиВидалитиЩиро,
Ніна Дементієвська
Не в Кухчому, а в Кухче=)))
ВідповістиВидалитиТак, є, але їх не багато...
В нас дійсно красиво в будь яку пору року... Це край в якому я народився...
ВідповістиВидалити