10 бер. 2010 р.

Конференція «Енергоефективні університети» у Рівному

Українській вищій освіті бракує коштів на книги, навчальні матеріали та сучасну техніку, і водночас українські університети є одними з найбільших платників за енергоресурси і одними з найменш ефективних споживачів. Низький рівень енергетичної культури, в якому виховується сьогоднішнє покоління студентів, закладає енергетичне безкультур'я українського суспільства на багато років вперед і поглиблює енергетичну залежність країни від імпортованих енергоносіїв.

Щоб спільно знайти вихід з цього тупика, Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator продовжує цикл конференцій «Енергоефективні університети», які мають на меті перетворення студмістечок та корпусів українських вищих навчальних закладів на осередки енергоефективності та нової енергетичної культури. В 2010 році ми проводимо 6 конференцій цього циклу.
Завданнями конференцій «Енергоефективні університети» є:
o Перетворення втрат енергії в університетах на інвестиції в енергоефективність
o Запуск практичних проектів енергозбереження в університетах у співпрації з бізнесом і громадами
o Утвердження університетів як осередків сучасної енергетичної культури – не лише для студентів, але й для громад, до яких вони належать.

12 березня Національний Університет водного господарства та природокористування в Рівному прийме першу у 2010 році конференцію з серії «Енергоефективні Університети. Цей Університет відібрала експертна комісія з‐поміж шести навчальних закладів‐претендентів, які подались на конкурс з відбору навчальних закладів‐партнерів. У 2009 році ці шість університетів витратили на енергію понад 50 мільйонів гривень.

В програмі конференції – доповіді на такі теми:
o Моделі соціального партнерства між університетами, громадами і владою задля енергозбереження та економічного розвитку регіону.
o Проблеми енергозбереження у вищих навчальних закладах: управлінський, технологічний та фінансовий аспекти.
o Впровадження сучасних підходів енергоменеджменту у вищій школі: потреба, результати і терміни окупності.
o ФІнансування енергозберігаючих заходів: публічно‐приватне партнерство, ЕСКО‐компанії та інші можливості.
o Енергоефективні рішення в освітленні навчальних закладів: психологічні, технологічні та економічні аспекти
o Можливості програмних рішень для енергетичного моделювання будівель і зеленого будівництва.
o Залучення студентського активу і волонтерів до програм університетського енергозбереження.

Під час конференції Рівненський Університет стане майданчиком для обміну досвідом у сфері університетської енергоефективності; демонстрації енергоощадних технологій; зустрічі освітян, бізнесу, місцевої влади. Конференція  передбачає знайомство з енергосистемою Університету, обмін практичним досвідом з енергоефективності та енергоменеджменту в вищій школі, пропозиції з впровадження енергоефективних підходів і технологій та реорганізації системи енергозабезпечення від експертів та профільних компаній, формування пакету пропозицій до органів державної влади стосовно підвищення енергоефективності в освіті.

В конференції візьмуть участь представники вищих навчальних закладів, зацікавлених в енергоефективності своїх ВНЗ, бізнес та інвестори, готові реалізовувати проекти енергоефективності в університетах, лідери територіальних громад та представники місцевої влади, журналісти. Запрошуємо ваших представників до участі в конференції.

Зареєструватись на конференцію можна за цим посиланням: https://spreadsheets.google.com/a/greencubator.info/viewform?hl=en&formkey=dDc4SV9tUTBlamFicHI0Y1Q1UE1wT3c6MA

2 коментарі:

  1. Юля, в Вас на сайті неповне посилання для реєстрації - повний лінк https://spreadsheets.google.com/a/greencubator.info/viewform?hl=en&formkey=dDc4SV9tUTBlamFicHI0Y1Q1UE1wT3c6MA

    ВідповістиВидалити